İzmir'in yaratıcı, modern, başarılı web tasarım firmasıyız.

KocSys 2010 yılında İzmir internet reklamcılığı alanında kurulan profesyonel ajanslardan ilkidir. Resmi kuruluşumuz 2010 olsa da dijital tecrübesi 90’lı yılları bulan bir ekip tecrübesine sahibiz. Modemin cızırtılı sesinden bugüne dijital dünya ile birlikte bizler de büyüdük.
  1. 500’ü aşkın web sitesi hazırladık. Eski web siteleri ücretsiz mobil uyumlu hale getirdik.
  2. Türkiye’nin ilk Google AdWords Partner’lerinden biri olmayı başardık.
  3. Sosyal Medya yönetimiyle  çalıştığımız markalarda takipçi sayısı olarak milyonları konuşuyoruz.
  4. İnternet reklamcılığında %70’e varan tasarruf sağladık. Temsil ettiğimiz işletmelerin marka değerini artırdık.
  5. 40+ adet siteyi google cezalarından kurtardık. Ücretli ve ücretsiz toplam 130+ firmaya SEO Danışmalığı kapsamında çalışma imkanı bulduk.

Başarı sadece hayatınızda neler başardığınızla ilgili değildir. Bu, başkalarına ne yapmaları için ilham verdiğinizle ilgilidir.

– KOCsys –

İŞİMİZi SEVİYORUZ

Sabah erken kalkmamızın, gece geç uyumamızın tek motivasyon kaynağı var; İŞİMİZİ SEVİYORUZ!

Sürdürebilir Hizmet

Birlikte çalıştığımız  işletmelerin büyümesi ve kazanması için, en kritik ihtiyaçlarını karşılayacak kesintisiz, sürdürebilir  hizmeti sağlıyoruz.

Ulaşılabilirlik

Bize her  ihtiyaç duyduğunuz anlarda  kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz. Mesai kavramını müşterilerimiz belirliyor. Her daim hazırız!

Komple Çözümler

Dijital pazarlama hizmetlerinde bütüncül yaklaşım sergiliyoruz. A konusunda hizmet almanız B konusuna girmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Tamamen ücretsiz!

Profesyonellik

Profesyonel dokunuşlar, ayrıcalıklı hizmetler ve dijital pazarlama konusundaki uzman ekibimiz ile, ihtiyaçlarınızı net bir şekilde karşılıyoruz.

Geliştirebilirlik

İşimizi en iyi şekilde yapmak için sürekli araştırıyoruz, öğreniyoruz ve müşterilerimizi geliştiriyoruz. Bahane değil akıllı çözümler sunuyoruz.

İnteraktif Sistemler

Durağan olmayan, hedef kitleye odaklanan, marka ve kurumsal imajı kreatif tasarımlarla destekleyen, psikolojiyi kapsayan aktif çalışma anlayışımız var.

Bir fikrin değeri onun kullanılmasında yatar.

– KOCsys –

Çalıştığımız Firmalar