Güncel, Dinamik, işlevsel Web Siteleri

Firmaların sanal mecradaki temsilcileri web siteleridir. Müşterilerle buluşmanın en hızlı noktası olan internet sitelerinin güncel, dinamik ve işlevsel olmaları, şirketlerin kazancını artırmak için önemlidir.

KOCsys içerik yönetimi hizmeti ile internet sitenizin hem altyapısında hem de ön yüzünde gerek duyulan değişimler titizlikle yapılır. Tasarım ve yazılım konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, pek çok probleme uygun çözümler sunar.

İçerik yönetimi projelerinin basit düzenlemelerden ibaret olduklarına dair yanlış bir inanç vardır. Kullanıcılara faydalı işlevler sunabilmek için iyi bir içerik yönetimi projesi hazırlanmalıdır.

İçerik yönetiminin olmazsa olmazları

KOCsys olarak sunduğumuz İçerik Yönetimi Hizmeti ile firmaların web sitelerini kolay bir şekilde denetleyebilmelerine olanak sağlamaktayız.

İçerik yönetiminin titizlikle uygulanması gereken bir süreç olduğunun farkında olarak uzman ekibimizle birlikte hareket ediyoruz.

Kullanıcı Dostu

Kullanıcı dostu alt menüler ve basitleştirilmiş bir web ara yüze sahip olmalı.

Her Zaman Güncel

Eklentilere ve sonradan çıkabilecek fonksiyonlara karşı hazır olması gerekir,

Denetleme

Oluşabilecek herhangi bir problemde anında denetleme imkanı sunabilmeli.

Kontrol Sizde

Firmanızı nasıl yönetiyorsanız internet sitenizi de aynı şekilde yönetebilirsiniz.

Hem Zamandan Hem de Paradan Tasarruf Edin

İnternet sitenizi güncelleyebilmek için yazılımcı ya da web tasarımcı olmanız gerekmez

Kolay kullanışlı içerik yönetim sistemi sayesinde 7/24 sitenizin güncellemelerini yapabilirsiniz. Yalnızca web tarayıcınızı kullanarak sayfalarınızın yönetimini sağlayabilirsiniz.