İzmir Reklam Yönetimi

İzmir İnternet Reklam Yönetimi KOCsys profesyonel ekibi, Google Ads / Adwords  Youtube ve Facebook, Instagram,Linkedin, Twitter gibi sosyal medya platformlarında etkinlik göstermektedir..

İnternet Reklamları profesyonellik ve emek gerektiren uzun vadelli yatırımlardır.  Bir reklamın satabilmesi yaratıcı ve dikkat çekici olması gerekir. Kurumsal imajı zihinde çağrıştıracak, doğru renkler ve sloganlarla hazırlanan reklam çalışmaları doğru kitleye ulaştığında başarı oranı %100’dür!

Google Reklamları

Google reklamları ile firmanıza güç katın! Türkiye’nin ilk Google Partner dijital ajansları arasında yer alan KOCsys ile yeni müşteriler kazanın. 10 yıllık tecrübe ile sonuç odaklı stratejimizle tanışın.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal platformları sayesinde “hedefleme” teknolojilerini kullanarak yeni kullanıcılara ulaştığımız gibi, websitenizi daha önce ziyaret eden eski kullanıcılara tekrar ulaşarak müşteri potansiyelinizi artırıyoruz.

Youtube Reklamları

YouTube reklamlarıyla, potansiyel müşterilerinize YouTube’da video izlerlerken veya arama yaparlarken ulaşmasını ve harekete geçmelerini sağlıyoruz.

Reklam Takibi

Reklam çalışmalarımızda Google Analytic, Google Search Console ve Facebook Pixel araçlarını kullanıyoruz ve reklamların etkinliği ile ilgili sizlere raporlar sunuyoruz.

Sizin için önemli olan kullanıcılara ulaşın

Reklamınızı herkesin karşısında çıkarmanız gerekmez, sadece sunduklarınızla ilgilenebilecek kişilere göstermeniz yeterlidir. Mahalledeki sporseverler. Dünya genelindeki moda takipçileri. Ve diğer herkes…

Kim olduğunuzu bilen bir müşteriyi kendinize çekmek daha kolaydır. KOCsys internet paketleri ile işletmenizi kullanıcılara tanıtın. Başlangıç paketinden profesyonel pakete kadar  tüm çalışmalarımızı özenle yapıyor,  hayata geçirmenize yardımcı oluyoruz.

REKLAM PAKETLERİ

Google, Youtube, Facebook, Instagram reklam paketleri.