İzmir SEO Hizmetleri

İzmir SEO KOCsys muhteşem ekibi ile tanışmadınız mı daha? SEO (Arama Motoru Optimizasyınu) ile web sitenize daha çok ziyaretçi ve google’da yükselme garantisi veriyoruz. İzmir’in profesyonel SEO hizmeti ile tanışma zamanı geldi!

Web sitenizde kullanılan kodlama dili yeteneği ile arama motorları sitelerinize bayılacaklar. Bu sayede google başta olmak üzere tüm arama motorlarında firmanız en ön sayfalarda yerini alacaktır.

Google'da Yükselme Garantisi Veriyoruz!

Google’da yükselme garantisi veriyoruz cümlesini çok rahat kullanabiliyoruz. Ancak sizlere ilk sıra ya da sayfa garantisi veriyoruz demiyoruz! Diyenlerden de uzak durmanız KOCsys olarak şiddetle tavsiye ediyoruz. SEO dünyası karmaşık ve bir o kadar da emek gerektiren, yorucu, uzun vadeli çalışmalardır. Yaptığınız her çalışma süreç içerisinde sitenizin yükselmesini sağlar. Bunun ne kadar yükseleceği anahtar kelime rekabet düzeyine ve sabrınıza bağlıdır. Unutmayınız, biz burada gecemizi gündüzümüze katarken rakiplerimiz de uyumuyor…

Site İçi SEO (On-Page)

Site içi SEO optimizasyonu ile google dostu olduğumuzu arama motorlarına kanıtlıyoruz. Mobil uyumlu, Temiz kod yapısı, hızlandırılmış, görselleri optimize edilmiş, cache sistemi kullanılmış web sitelerimizle bir adım önde başlıyoruz.

Dış SEO (Off-Page)

Dış SEO, İsminde de anlaşılacağı gibi site dışı yapılan tüm çalışmalardır.Yanlış kullanımda sitenizin Google tarafından aramalardan silinmesine varabilecek sonuçları olabilen bu çalışma profesyonellik gerektirir.

Blog Proje

İçerik Yönetimi Sistemi adını da verebileceğimiz bu hizmet ile sitenizin yükselmesini istediğiniz anahtar kelimeleri içeren, ziyaretçiyi sayfanızda tutan tanıtım yazıları ve blog çalışmaları hazırlıyoruz. Google’da yükselmek için en önemli kozumuzdur.

Hızlı Google Dostu Web Siteleri

Site İçi SEO optimizasyonu yapılmış, Blog projesi profesyonel eller tarafından hazırlanmış, dikkatli yapılan site dışı seo çalışması ve kullanıcıyı web sitesinde tutan tüm enstrümanların kullanıldığı web siteleri google dostudur.

SEO PAKETLERİ

Seo paketleri ile Google’da İlk Sayfayı hedefle !